Kontakt

Mieszkanie – Stara Góra

Stara Góra zobacz na mapie

163 500 PLN

Cena:
163 500,00 zł
Powierzchnia:
35,32 m2
Cena za m2:
4 629,11 zł
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Dom wielolokalowy
Liczba pokoi:
1
Id oferty:
118654/3877/OMS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z najnowszą oferta sprzedaży . Zapraszamy do Starej Góry - gmina Stąporków, powiat konecki, województwo świętokrzyskie.  Jednopokojowe mieszkanie, kuchnia widna, przedpokój, łazienka . Położone na parterze w domu wielorodzinnym. Powierzchnia 35,32 m2 plus piwnica 9,74 m2, do lokalu przynależy garaż blaszak i działka rekreacyjna.
Pokój o wymiarach 4mX4,7M, kuchnia 3,56m X 3m, łazienka 1,57m X1,54m, nowa instalacja wodno - kanalizacyjna, instalacja elektryczna w miedzi. Piwnica 9,74 m, dawniej piwnice pełniły funkcję schronu. 
Do zapoznana się z tą ofertą zachęcamy tych z państwa, którzy cenią sobie bliskie obcowanie z przyrodą, Stara Góra otoczona jest ze wszystkich stron dużymi kompleksami leśnymi, chodząc na spacery leśnymi duktami można się wyciszyć, zrelaksować z dala od miejskiego gwaru i spalin samochodowych.
 W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne z atrakcja czerwony " Piekielny Szlak " w rezerwacie geologicznym Piekło Niekłańskie, gdzie jest zbiorowisko aromatycznej sosny wejmutki. Zagwarantowane zaopatrzenie - handel obwoźny - świeże pieczywo, wędliny od lokalnych producentów.
Ogrzewanie z kominka.
Bardzo blisko do Zalewu w Sielpi znanym w całej Polsce miejscu turystycznym ( już niedługo będą tam wody termalne), stadnina koni w Grzybowie , centrum rehabilitacyjne i baseny kryte w Czarnieckiej górze, Spa w Chlewiskach i wiele innych atrakcji .
Zapraszamy bardzo serdecznie na prezentację i zachęcamy do kupna. Wszystkich szczegółowych informacji udzielimy pod numerem telefonu 793-333-332 lub 533-213-433.
Do zobaczenia w Starej Górze.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń