Kontakt

Lokal w centrum miasta !

Żory, ul. Moniuszki zobacz na mapie

179 900 PLN

Cena:
179 900,00 zł
Powierzchnia:
62,00 m2
Cena za m2:
2 901,61 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4250/3877/OLS
Opis
Prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 62 mkw w samym centrum miasta Żory.
Lokal jest położony na piętrze, przy głównym deptaku, wśród prężnie działających przedsiębiorców, co zapewnia większą ilość potencjalnych klientów.
Witryna przypisana lokalowi, widoczna z zewnątrz znacznie podnosi atrakcyjność lokalu, można ją wykorzystać na reklamę własnego biznesu.
Do lokalu przynależy miejsce parkingowe. Ogrzewanie lokalu korzysta z miejskiej sieci ciepłowniczej. Bardzo niskie miesięczne koszta utrzymania.
NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela.
Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
Zapraszam na prezentacje i do współpracy.
Barbara Olejnik- 509 481 021

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń