Kontakt

4 pokoje 86 m2

Bielsko-Biała

369 000 PLN

Cena:
369 000,00 zł
Powierzchnia:
83,88 m2
Cena za m2:
4 399,14 zł
Rok budowy:
1994
Liczba pięter:
10
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
94249/3877/OMS
Opis
Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie na osiedlu Karpackim - jednym ze spokojniejszych i najlepiej położonych osiedli w Bielsku-Białej. Osiedle jest bardzo dobrze zlokalizowane, znajdują się przy nim wszystkie najważniejsze usługi takie jak: przystanki autobusowe, stacja benzynowa, apteki, większe sklepy spożywcze (Biedronka, Kaufland), piekarnie, poczta, Retail Park Karpacka, w którym znajduje się m.in. drogeria, bank i pizzeria. Do centrum handlowego "Gemini" można dojechać w zaledwie 5 minut a do centrum miasta w 7.Mieszkanie do remontu
4 pokoje
widna kuchnia
przedsionek
balkon
taras
piwnica
parking osiedlowy

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń

Zobacz również w okolicy