Kontakt

Mieszkanie – Szczytnica

Szczytnica zobacz na mapie

154 000 PLN

Cena:
154 000,00 zł
Powierzchnia:
64,00 m2
Cena za m2:
2 406,25 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Ciemna
Liczba balkonów:
2
Piwnica:
tak
Id oferty:
99495/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży wykończone, trzypokojowe mieszkanie w Szczytnicy, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Powierzchnia mieszkania wynosi 64 m2. Złożone jest z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, 2 łazienek z WC oraz dwóch balkonów.

Lokal gotowy do zamieszkania. Wykonany generalny remont - wymienione okna na plastikowe, położona nowa instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna.
Mieszkanie wyposażone jest na wynajem dla 8 osób, meble w cenie.
W okolicy znajdują się sklepy, stacja paliw i restauracje. W bloku wykonane zostało ocieplenie elewacji zewnętrznej oraz malowanie.

Przed budynkiem ogólnodostępny parking.

Zapraszam do kontaktu:

Wojciech Kuźnik, email: wkuznik@polnoc.pl, tel. 883 356 478

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń