Kontakt
Bez prowizji

Praktycznie rozplanowane 3 pokoje w super cenie!

Białołęka, ul. Talarowa

436 900 PLN

Cena:
436 900,00 zł
Powierzchnia:
51,07 m2
Cena za m2:
8 554,92 zł
Rok budowy:
2022
Liczba pięter:
3
Piętro:
3
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
98599/3877/OMS
Opis
Oferuję Państwu bardzo atrakcyjne nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,07m2 w doskonałej lokalizacji na Białołęce.

Bez podatku PCC. Nie pobieram prowizji od kupującego.

Planowany termin ukończenia inwestycji to III kwartał 2022 roku.

Lokal składa się z:
Pokoju dziennego z aneksem kuchennym,
Dwóch sypialni,
Łazienki,
Przedpokoju,
Balkonu.

Inwestycja to nowoczesny i kameralny kompleks przy ul. Talarowej składający się z dwóch 3 piętrowych budynków mieszkalnych, zlokalizowany w miejscu dającym szereg możliwości i dobrze skomunikowany z resztą miasta. Przystanek autobusowy znajduje się 100 m od osiedla, a tramwajowy 400 m. Osobom zmotoryzowanym dojazd do pozostałych części Warszawy umożliwia bliskość ulicy Modlińskiej. Na terenie inwestycji będzie znajdować się plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców będą też komórki lokatorskie, wózkownie, rowerownie, miejsca w hali garażowej oraz miejsca postojowe, dwa stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, zadaszone stojaki na rowery.
W budynku będzie również instalacja pozwalająca na gromadzenie wody opadowej oraz instalacja fotowoltaiczna.
To w połączeniu ze spokojną i cichą okolicą sprawia, że z chęcią zamieszkają tu zarówno single, młode pary, jak i rodziny z dziećmi. . Okolica dynamicznie się rozwija. W obszarach oddalonych o 10 minut drogi spacerem znajdują się m.in. markety, knajpki, drogerie i mniejsze centra handlowe.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zobacz również w okolicy