Kontakt

Przestronne M5 w Woli Uhruskiej

Wola Uhruska, al. Odrodzenia zobacz na mapie

200 000 PLN

Cena:
200 000,00 zł
Powierzchnia:
64,50 m2
Cena za m2:
3 100,78 zł
Liczba pięter:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
114265/3877/OMS
Opis
Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 64,5m2 zlokalizowanego w Woli Uhruskiej.

Mieszkanie składa się z:
- salonu z wyjściem na spory balkon,
- 3 pokoi,
-kuchni,
-łazienki,
- WC,
-dużego przedpokoju, co zapewnia przestrzeń i wygodę dla całej rodziny.

Wszystkie pomieszczenia są zadbane i przestronne, co pozwala na swobodne aranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustów.

Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. Dodatkowo, duże okna PCV w całym mieszkaniu zapewniają odpowiednie doświetlenie i dają poczucie przestronności.

Lokalizacja mieszkania to jedna z największych zalet tej oferty.
W pobliżu znajdują się sklepy, bank, apteka, szkoła, co ułatwi codzienne funkcjonowanie.
W okolicy można również znaleźć wiele sklepów i punktów usługowych, które umożliwią szybkie załatwienie codziennych spraw.
Dodatkowo Wola Uhruska znajduję się w przepięknej okolicy lasów, rzeki Bug oraz posiada liczne ścieżki rowerowe dzięki którym można eksplorować pobliskie rejony.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo. Jesteśmy przekonani, że oferta ta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kupujacy nie płaci prowizji!

Patrycja Szmagalska
518 524 828
pszmagalska@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń