Kontakt

Sprzedam dom w Zagórzu

Zagórze zobacz na mapie

408 000 PLN

Cena:
408 000,00 zł
Powierzchnia:
113,12 m2
Cena za m2:
3 606,79 zł
Powierzchnia użytkowa:
113,12 m2
Powierzchnia działki:
1 521,00 m2
Rok budowy:
1963
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Do odświeżenia
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
36923/3877/ODS
Opis
Sprzedam dom w Zagórzu

Dom o powierzchni około 113,12 mkw składa się z piwnicy, parteru i poddasza mieszkalnego.

Parter składa się z wiatrołapu, dwóch dużych pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz toalety. W pomieszczeniach wiatrołapu oraz toalety przeprowadzono remont. Na podłogach znajdują się płytki. Ściany toalety wyłożono płytkami ceramicznymi. Ściany wiatrołapu wykończono tynkiem pomalowanym farbą. Pozostałe pomieszczenia na parterze zostały przygotowane do prac remontowych.

Na piętrze budynku znajduje się korytarz, dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą oraz garderoba. Na piętrze budynku oraz na klatce schodowej przeprowadzono prace remontowe. Na podłogach znajdują się płytki oraz panele. Ściany wyłożono płytkami ceramicznymi oraz wykończono tynkiem pomalowanym farbą. Piętro budynku jest do zamieszkania.

Z boku domu posadowiony jest garaż jednostanowiskowy oraz budynek gospodarczym, w którym można urządzić drugie miejsce garażowe.

Działka jest prosta w kształcie prostokąta, ogrodzona.

Budynek został ocieplony i otynkowany w 2019 roku.

Stolarka okienna PCV oraz drewniana (okna dachowe). Stolarka drzwiowa wejściowa stalowa z okleiną; drzwi
wewnętrzne płycinowe.

Ogrzewanie centralne z pieca węglowego oraz gazowego. Ciepła woda użytkowa z termy gazowej na parterze oraz z termy elektrycznej na piętrze budynku.

Wjazd wprost z drogi asfaltowej - ulica Wyrowcowej.

Przed domem duży ogród, pozwalający zachować intymność.

Doskonała lokalizacja dla osób poszukujących domu w niedalekiej odległości od miasta. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się przystanek komunikacji zbiorowej.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
Marlena Duda
514 123 420
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
Chrzanów ul. Sądowa 4B

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń