Kontakt

Lokal po generalnym remoncie

Kraków

11 900 PLN

Cena:
11 900,00 zł
Powierzchnia:
170,00 m2
Cena za m2:
70,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17447/3877/OLW
Opis
LOKAL UŻYTKOWY 170 m2 - cena najmu 70 zł netto/m2

Lokal położony na parterze nowego bloku przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie. Dzielnica - Ruczaj.

Składa się z:
- sala usługowa,
- pomieszczenie socjalne,
- pomieszczenie porządkowe,
- przedsionek,
- toaleta.

Lokal ma wejście od podwórka, na podłogach terakota, lokal gotowy do wejścia.

Od strony ul. Bobrzyńskiego bardzo duże witryny, praktyczny układ, dobrze doświetlony, klimatyzacja (nagrzewnice nad wejściem), okablowanie, ogrzewanie z sieci miejskiej, wentylacja mechaniczna, podwieszane sufity.

W okolicy sklep Żabka, przedszkole, Fabryka Pizzy, optyk, gabinet stomatologiczny. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska, bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, szybki dojazd do A4 oraz obwodnicy powodują, że jest to idealna lokalizacja pod działalność handlowo - usługową.

Podana cena najmu jest ceną netto.

Zapraszam na prezentację,

Zbigniew Czekaj
515 073 429
zczekaj@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Kraków Oddział
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń