Kontakt

Działki rolne przy jeziorze Skomętno w Kuleszach

Kulesze zobacz na mapie

310 000 PLN

Cena:
310 000,00 zł
Powierzchnia działki:
38 284,00 m2
Cena za m2:
8,10 zł
Szerokość działki (mb.):
161,00 m
Długość działki (mb.):
240,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39307/3877/OGS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne położone nieopodal jeziora Skomętno.

Nieruchomość zlokalizowana we wsi Kulesze, 16km od Ełku, w cichej i spokojnej okolicy.

Oferta dotyczy sprzedaży całości areału o powierzchni 38 340m2, na którą składają się cztery działki o numerach: 56/7, 56/8, 56/9, 56/10.

Bardzo bliska odległość, zaledwie 2,5km, od węzła komunikacyjnego "węzeł Ełk Południe - węzeł Wysokie" drogi ekspresowej S61 "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii, skróci czas dojazdu do nieruchomości z centrum Polski.

Dojazd drogą utwardzoną, energia elektryczna w drodze.

Nieruchomość idealnie wpisuje się na budowę domów jednorodzinnych z pięknym widokiem na jezioro.

Jezioro Skomętno o powierzchni 226.30ha, jest jeziorem o bujnej roślinności wodnej, natomiast miłośnicy wędkarstwa mogą liczyć na połów lina, płoci i szczupaka.

Cena nieruchomości wynosi 310 000zł (8,10zł/m2).

Odległość niespełna 16 km od Ełku zapewnia możliwość korzystania z atrakcji miasta oraz zwiedzenia ciekawych miejsc Ziemi Ełckiej tj.:
- PARK WODNY – basen sportowy i rekreacyjny, sauny suche, parowe i infra red, masaże i bicze wodne, jacuzzi, 104-metrowa zjeżdżalnia;
- Park linowy;
- Ścianka wspinaczkowa;
- Park Kopernika – park edukacyjny nawiązujący do układu planetarnego;
- Stajnia "Relaks" w Chruścielach;
- Ełcka Kolej Wąskotorowa;
- Muzeum Historyczne w Ełku;
- Muzeum Jeziora w Centrum Edukacji Ekologicznej;
- Ruiny dawnego Zamku Krzyżackiego z XIV w. przy ul. Zamkowej;
oraz wiele innych.

W chwilach odpoczynku warto skorzystać również z bogatej oraz w zasięgu ręki oferty rozrywkowej miasta tj. festiwali, koncertów, konkursów kulinarnych i imprez sportowych, których nie sposób wszystkich wymienić a należą do nich m.in.:
- Zawody Balonowe;
- Festiwal Ełk, Ogień i Woda – jeden z trzech największych festiwali pirotechnicznych w Polsce;
- Mazurskie Lato Muzyczne – znakomite gwiazdy, świetna muzyka, a przede wszystkim zabawa;
- Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA;
- Runmageddon – wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami;
- Zorientuj się na Ełk oraz Ełcka Zmarzlina - idealna propozycja dla osób, które aktywnie lubią spędzać czas na łonie natury.

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu.

Serdecznie polecam.

Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń