Kontakt

Działka budowlana Rybnik Niedobczyce 17 arów

Rybnik, ul. Niedobczycka zobacz na mapie

179 000 PLN

Cena:
179 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 718,00 m2
Cena za m2:
104,19 zł
Szerokość działki (mb.):
26,00 m
Długość działki (mb.):
70,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
41523/3877/OGS
Opis
Działka budowlana w kształcie zbliżonym do prostokąta, znajdująca się w Rybniku dzielnica Niedobczyce.

Działka położona na skraju osiedla domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni, w pobliżu szkoła (700m), natomiast najbliższe sklepy w odległości około 1km.

Działka blisko szlaku komunikacyjnego do centrum jak i ościennych miast. Niedaleko zjazd na "Drogę Regionalną Racibórz-Pszczyna".

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie kredytów, bez kosztów.

Oferta z klauzulą wyłączności.

Zapraszam serdecznie na prezentację
Adrian Szeliga 880-706-002

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i nastepnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń