Kontakt

Działka usługowo- budowlana.

Świerklany zobacz na mapie

169 000 PLN

Cena:
169 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 150,00 m2
Cena za m2:
78,60 zł
Szerokość działki (mb.):
9,17 m
Długość działki (mb.):
190,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39440/3877/OGS
Opis
Oferta dla przedsiębiorców, jak i chcących zainwestować.
Nieruchomość gruntowa jest położona w gminie Świerklany, w miarę spokojnym miejscu tejże gminy, mimo bliskości położenia
autostrady A 1- co może być plusem dla przedsiębiorców, a dla klientów indywidualnych- w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, poradnia lekarza rodzinnego, sklepy, restauracja.
MEDIA: prąd, woda, kanalizacja.
LOKALIZACJA bardzo dobrze skomunikowany dojazd do miasta Rybnik, Wodzisław, czy Jastrzębie-Zdrój, poza tym bliski dojazd do autostrady A 1, co daje możliwość niesamowicie szybkiego komunikowania się z większymi aglomeracjami.

Oferta z klauzulą wyłączności.

Polecamy profesjonalne wsparcie, przy załatwieniu kredytu bankowego, bez kosztów.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i nastepnych KC.


Zapraszam na prezentacje.
Barbara Olejnik- 509481021

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń