Kontakt

Nowoczesne lokale biurowo- handlowo -magazynowe.

Kornica zobacz na mapie

1 840 000 PLN

Cena:
1 840 000,00 zł
Powierzchnia:
600,00 m2
Cena za m2:
3 066,67 zł
Stan budynku:
Stan deweloperski
Rodzaj budynku:
Magazynowo-biurowy
Rynek:
Pierwotny
Id oferty:
4685/3877/OLS
Opis
Z ogromną przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do Kornicy nieopodal Końskich. Tematem sprzedaży są nowoczesne lokale magazynowo - handlowe . 
Kornica Small Business Park to nowoczesne centrum logistyczne typu SBU – Small Business Unit. Projekt powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie tego typu obiektów.  

 To połączenie nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej wraz z optymalnie dopasowaną powierzchnią magazynową. 

 Funkcjonalne rozwiązania techniczne umożliwiają łatwe zaadaptowanie powierzchni do różnych branż: usługowej, handlowej, dystrybucyjnej, magazynowej i produkcyjnej.

W ramach parku oferowane są do sprzedaży lub wynajęcia poszczególne pawilony handlowo magazynowe. 

 Projekt przewiduje budowę 18 budynków o przeznaczeniu handlowym, usługowym, biurowym oraz małych magazynów i lekkiej produkcji.
Powierzchnie elastycznie dopasowane do potrzeb najemców dają duże możliwości adaptacji. Mogą spełniać funkcję salonów wystawienniczych.  

 Aranżacje poszczególnych pomieszczeń mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, zarówno w zakresie wielkości, jak i układu. Sąsiadujące moduły można łączyć ze sobą.
Od frontu każdego z nich znajdują się dwie kondygnacje reprezentacyjnych lokali handlowo, usługowo-biurowych, dostępnych poprzez wydzieloną dla każdego modułu osobną klatkę schodową. 

 Dla podkreślenia wejść do części biurowej wyższe kondygnacje biurowe zostały miejscowo nadwieszone. 

 W głębi obiektu znajduje się wysoka, do 6m, przestrzeń magazynowo - produkcyjna, do której prowadzi znajdująca się od frontu brama wjazdowa. 
Moduły posiadają dodatkowe okna, wyjścia i bramy na zewnątrz w tylnej części magazynów. Wysoki standard realizacji powierzchni. 

Przed każdym z modułów znajdują się 4 miejsca parkingowe oraz kilkadziesiąt miejsc parkingowych wspólnych dla całego kompleksu oraz stanowisko postojowe dla samochodów ciężarowych. 
Obiekty utrzymane są w szarostalowej kolorystyce z kolorowymi akcentami, dzięki czemu industrialna funkcja budynku zyskuje nowoczesny charakter. Wszysktie obiekty posiadają spójną identyfikację wizualną z wyodrębnionymi kolorystycznie numerami porządkowymi według szeregu A1, B1, C1 itd. Każdy lokal posiada miejsce na własną identyfikację wizualną. 
Teren Kornica Park i obiekty znajdujące się w jego obrębie objęte będą całodobowym monitoringiem i ochroną.
Cena za jeden budynek to 1 840 000 PLN netto ( należy do ceny doliczyć podatek vat ).
Czekamy na propozycje inwestorów z pomysłem na prowadzenie działalności w Koneckiej Strefie Przemysłowej. Kontakt z nami pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433. 
Do zobaczenia na prezentacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń