Kontakt

Lokal użytkowy Rybnik, Smolna

Smolna zobacz na mapie

240 000 PLN.

Cena:
240 000,00 zł
Powierzchnia:
81,00 m2
Cena za m2:
2 962,96 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4188/3877/OLS
Opis
Lokal użytkowy w Rybniku o powierzchni 81 m2 znajdujący się na parterze bloku.
Dwa niezależne wejścia:
1. od strony klatki schodowej
2. bezpośrednio z ulicy razem z podjazdem

Czynsz wynosi około 650zł

Aktualny podział lokalu na rzucie poglądowym.
Powierzchnia lokalu umożliwia wiele możliwości dostosowania ponieważ istnieje możliwość zmiany lokalizacji ścianek działowych, w zależności od potrzeb można połączyć funkcję mieszkalną z użytkową, bądź też wykorzystać całość jako lokal mieszkalny.

Dodatkowo wszystkie okna posiadają kraty co jest związane z tym, że miała tutaj kiedyś siedzibę placówka bankowa, także lokal bardzo dobrze zabezpieczony.

Zapraszam na prezentację
Adrian Szeliga tel. 880 706 002

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń