Kontakt
Sprzedane

Dwa mieszkania IIp. 2940zł/m2 po remoncie Ełk!

Ełk

430 000 PLN

Cena:
430 000,00 zł
Powierzchnia:
146,28 m2
Cena za m2:
2 939,57 zł
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
6
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
2
Piwnica:
tak
Id oferty:
96438/3877/OMS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum Ełku.

Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod najem bądź dla klientów posiadających dużą rodzinę.

Lokal mieszkalny, po generalnym remoncie, o pow. 146,28 m2, składający się z:
- 6x pokój
- 4x przedpokój
- 2x kuchnia
- 2x łazienka z WC
- 1x WC
- 2x balkon
- 1x piwnica

Ewentualny podział na dwie odrębne nieruchomości można uzyskać poprzez zamurowanie jednego przejścia (oznaczone na rzucie niebieską strzałką) oraz wstawienie drzwi (oznaczone na rzucie czerwona strzałką). Instalacja elektryczna oraz liczniki doprowadzone zostały z myślą o wyodrębnieniu dwóch lokali w związku z czym nie wymagają nakładów finansowych.

Czynsz administracyjny lokalu mieszkalnego Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi ok. 550 zł (w tym: eksploatacja, fundusz remontowy), dodatkowo płatne centralne ogrzewanie, woda, prąd, wywóz nieczystości. Mieszkanie dostępne od zaraz.

W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się: przystanek MZK, parking samochodowy, galeria Brama Mazur, szpital wojskowy, przychodnie, WKU, sklepy: osiedlowe i markety, punkty usługowo/handlowe, poczta, apteka, kościół, place zabaw, plac Jana Pawła II.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.
https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VV8BT

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji proszę o kontakt z biurem:
Izabela Karwowska
+48 513 899 633
ikarwowska@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń