Kontakt

Dom przyjęć, dom weselny na wynajem Wodzisław Śl.

Wodzisław Śląski zobacz na mapie

12 000 PLN

Cena:
12 000,00 zł
Powierzchnia:
750,00 m2
Powierzchnia działki:
31,00 m2
Cena za m2:
3,00 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Gastronomiczne
Rodzaj budynku:
Willa
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Id oferty:
266/3877/OOW
Opis
Dom przyjęć na który składa się: Sala weselnaRestauracjaHotel - łączna powierzchnia 750m2 dodatkowo działka o powierzchni 31a.

Sala weselna 272 m2 zmieści imprezę na 120 osób, posiada niezależne wejście, szatnię, łazienki, wyjście na ogród. Dodatkowo znajdziemy tutaj sporej wielkości antresolę.

Restauracja 71m2 może także spełniać funkcję sali bankietowej na ok 30 osób, z niezależnym wejściem oraz łazienkami.

Części gastronomiczne łączą się wewnętrznie poprzez kompletne zaplecze kuchenne.

Część Hotelowa która posiada 5 pokoi i do której jest osobne wejście - można wynająć bez części hotelowej.Ogrodzona działka o powierzchni 31a od strony ul. Marklowickiej (932) posiada parking dla samochodów osobowych, ponadto za budynkiem znajdziemy część przeznaczoną dla gości, gdzie można wydzielić strefę dla dzieci (plac zabaw) oraz altanę. Działka posiada także zadbane oczko wodne.

Oferta z klauzulą wyłączności.

Zapraszam serdecznie na prezentację
Adrian Szeliga 880-706-002

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń