Kontakt

Dom – Chodzież, ul. Zamkowa

Chodzież, ul. Zamkowa zobacz na mapie

1 375 000 PLN

Cena:
1 375 000,00 zł
Powierzchnia:
194,48 m2
Cena za m2:
7 070,14 zł
Powierzchnia działki:
247,00 m2
Liczba pokoi:
5
Typ domu:
Kamienica
Id oferty:
41690/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży.
 Tym razem zapraszamy do Chodzieży, miasta słynącego z wyrobu porcelany - znanej na całym świecie.
 Oferujemy na sprzedaż kamienicę przy ulicy Zamkowej. Powierzchnia budynku to 194,48 m².
Usytuowany jest on na działce o powierzchni 247 m². Na parterze znajduje się lokal handlowo - usługowy o powierzchni 75,34 m² (znajdują się tam butik odzieżowy oraz salon kosmetyczny). Pierwsze piętro to dwa niezależne mieszkania - kawalerka i mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 82,84 m ² (w chwili obecnej obydwa z najemcami). Kuchnia i łazienka umeblowane. Drugie piętro to mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,3m² i strych przygotowany do adaptacji z wszystkimi podłączeniami o powierzchni 34,6 m². W kamienicy wymienione zostały wszystkie instalacje. Ogrzewanie nowym  piecem  na pelet z zasobnikiem , woda ogrzewana ogrzewaczem wody Galmet. Możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego, podłączono internet światłowodowy z dwóch róznych sieci.
 W drugiej części działki możliwość wybudowania niezależnego budynku mieszkalnego.
Ogromnym atutem jest lokalizacja - w samym centrum Chodzieży - miasta zamieszkałego przez 23 tysiące mieszkańców. Nieopodal znajdują się trzy jeziora (Chodzieskie, Strzeleckie i Karczewnik), liczne lasy nazywane Szwajcarią Chodzieską. 
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację i zachęcamy do kupna..
Kontakt z nami pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.
Do zobaczenia w przepięknej Chodziezy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń