Kontakt

Mieszkanie – Węgorzewo, ul. Mała

Węgorzewo, ul. Mała zobacz na mapie

392 000 PLN

Cena:
392 000,00 zł
Powierzchnia:
53,00 m2
Cena za m2:
7 396,23 zł
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
1
Id oferty:
117303/3877/OMS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania apartament o powierzchni 53m2  ( parter), w przepięknej mazurskiej miejscowości Węgorzewo. Stanowi otwartą przestrzeń w pełni wyposażoną . Możliwość adaptacji według pomysłu nabywcy. Na parterze budynku znajduje się restauracja serwująca smaczne dania i przepyszne nalewki.
Lokal mieszkalny znajduje się w obiekcie Apartamenty Żeglarskie Węgoria. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa, trekkingu i jazdy na rowerze.
Węgorzewo położone jest nad jeziorem Mamry, co sprawia ,że jest bardzo atrakcyjną miejscowością turystycznie.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na prezentację i zachęcamy do kupna.
Do zobaczenia w tej przepięknej miejscowości.
Kontakt z nami pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń